Menu:
Hurtownie Eurocash
Hurtownie Eurocash
Hurtownie Eurocash

Eurocash Cash&Carry

Eurocash Cash&Carry to:

  • 172 hale na terenie całego kraju
  • 5000 produktów w ofercie
  • najniższe ceny na podstawowe produkty
  • atrakcyjna oferta produktów dostępnych tylko na halach Eurocash Cash & Carry

Eurocash Cash & Carry koncentruje się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczo-chemicznych. Oferuje im asortyment najbardziej rotujących produktów i jest w stanie zaspokoić 80% zapotrzebowania klientów docelowych.

Strategia Eurocash Cash & Carry polega na oferowaniu codziennie niskich cen. W cyklach tygodniowych Eurocash Cash & Carry zleca badania cen rynkowych. Nasza polityka cenowa zapewnia niższy niż w konkurencyjnych hurtowniach poziom cen na ponad 70% najczęściej kupowanych artykułów, co zapewnia naszym klientom lepszą konkurencyjność ich własnych sklepów na lokalnym rynku.

O atrakcyjności oferty decyduje współpraca z liderami wszystkich obecnych w Eurocash Cash&Carry kategorii oraz z najważniejszymi producentami lokalnymi. Wyjątkową ofertę Eurocash Cash & Carry stanowią produkty dostępne tylko w naszych hurtowniach, które - dzięki swoim nowoczesnym opakowaniom i atrakcyjnym cenom - są z reguły liderami sprzedaży ilościowej w swoich kategoriach. Wysoką jakość tych produktów zapewniają producenci - znane firmy cieszące się dobrą reputacją w swoich kategoriach rynkowych, a także ciągłe kontrole jakości przeprowadzane na zlecenie Eurocash Cash & Carry.

Interesujące promocje stanowią ważny element oferty handlowej Eurocash Cash & Carry. Oprócz wydawanego co dwa tygodnie folderu reklamowego, Eurocash Cash & Carry utrzymuje kontakt z klientami za pośrednictwem wiadomości SMS i bezpośrednio w hali sprzedażowej. Firma zapewnia również swoim klientom promocje lojalnościowe.

Eurocash Cash & Carry prowadzi dystrybucję we wszystkich województwach w kraju. 

Jakość obsługi w hurtowniach jest jednym z bardzo ważnych elementów pozycjonowania hurtowni na tle rynku. Kadra kierownicza Eurocash Cash & Carry jest nie tylko partnerem biznesowym, ale także przyjacielem swoich klientów. Staramy się zapewnić możliwie najszybszą obsługę, gdyż doskonale wiemy jak cenny jest czas dla naszych klientów.

Informacja

Czy ma Pani/Pan ukończone 18 lat?

TAKNIE