Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu: spożywczego, spożywczo-chemicznego, chemicznego, monopolowego lub prowadzisz działalność gastronomiczną wystarczy, że zgłosisz się do najbliżej hurtowni Eurocash Cash&Carry z danymi firmy oraz zezwoleniem na sprzedaż produktów alkoholowych. Zarejestrowanie jest możliwe również poprzez Aplikację Mobilną.

Należy zgłosić się do najbliżej hurtowni Eurocash Cash&Carry i dokonać ponowną rejestrację.

Tak, przy pierwszej wizycie należy podać dane firmy.

Aktualne godziny otwarcia hurtowni dostępne są na stronie internetowej https://hurtownie.eurocash.pl/kontakt/mapa-hurtowni/hurtownie.html oraz w Aplikacji Mobilnej.

Wszystkie numery telefonów do danej hurtowni podane są na stronie internetowej https://hurtownie.eurocash.pl/kontakt/mapa-hurtowni/hurtownie.html

oraz w Aplikacji Mobilnej.

W hurtowniach Eurocash Cash&Carry możliwa jest płatność gotówką, kartą, oraz Bonami Sodexo. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z kredytu odroczonego.

Każdorazowo należy się skontaktować z Kierownikiem Hurtowni.

Może to wynikać z zaległą opłatą lub opłatą marketingową w Sieci Sklepów ABC. Każdorazowo należy się skontaktować z Kierownikiem Hurtowni.

Każdorazowo należy się skontaktować z Kierownikiem Hurtowni.

Regulaminy do obowiązujących konkursów znajdują się na stronie internetowej https://hurtownie.eurocash.pl/akcje-i-konkursy.html oraz w Aplikacji Mobilnej.

Wszystkie informacje dotyczące obecnie trwających konkursów można znaleźć w Aplikacji Mobilnej lub u Kierownika Hurtowni.

Aktualną ofertę można znaleźć na stronie internetowej https://hurtownie.eurocash.pl/gazetki/aktualne-gazetki.html oraz w Aplikacji Mobilnej.

Każdą reklamację dotyczącą zamówienia w systemie Zamów i Odbierz należy zgłosić bezpośrednio w Aplikacji Mobilnej. Reklamację można zgłosić do 48h jeśli jest min. 1 produkt z oferty suche, do 24h jeśli w zamówieniu są tylko produkty nabiałowe.

Pełna lista webinarów i szkoleń dostępna jest na stronie internetowej https://akademiaeurocash.com.pl/

Aplikacja mobilna

Aplikacja Mobilna Eurocash Cash&Carry oferuje dostęp do aktualnych promocji, gazetek, dużej oferty kuponów promocyjnych oraz akcji i konkursów organizowanych dla klientów. Dzięki aplikacji można stworzyć swoją listę zakupową czy sprawdzić indywidualną cenę skanerem.

Przy pierwszym logowaniu należy dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza w Aplikacji Mobilnej. Dla klientów, którzy posiadają już aplikację, należy podać login i hasło.

Należy kliknąć „Nie pamiętasz danych logowania” na ekranie startowym, a następnie postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie.

Należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Eurocash Dystrybucja, za ich pośrednictwem nadany zostanie dostęp do istniejącego już konta w aplikacji mobilnej.

Skontaktuj się z nami