Menu:
Hurtownie Eurocash
Hurtownie Eurocash
Hurtownie Eurocash

Marka własna

Produkty dostępne tylko w EUROCASH to ponad 600 artykułów spożywczych i przemysłowych wytwarzanych przez znane polskie i zagraniczne firmy. Opakowania, gramatura oraz parametry jakościowe są dopasowane do oczekiwań odbiorców, przede wszystkim drobnych i średnich detalistów.

WIĘKSZY ZYSK DLA CIEBIE I ZADOWOLENIE DLA TWOJEGO KLIENTA!
TWÓJ SKLEP LEPSZY I TAŃSZY NIŻ KONKURENCJA

LOJALNOŚĆ KLIENTÓW, KTÓRĄ ZYSKASZ DZIĘKI PRODUKTOM NASZYCH MAREK WŁASNYCH!

1. CENA

  • Produkty Marki Własnej są tańsze od produktów markowych, ale pochodzą od tych samych producentów! Dlaczego? Dzięki znacznie ograniczonym wydatkom reklamowym! Marki Własne nie muszą inwestować w reklamę, aby przyciągać klientów. Wystarczy im sprawdzona jakość i niska cena.
  • Marką Własną możesz konkurować z hipermarketami i oferować swoim klientom to, czego szukają najczęściej – oszczędności! Ceny naszych produktów w danej grupie asortymentowej są bardzo atrakcyjne. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta własna była najbardziej konkurencyjna!

2. JAKOŚĆ

  • Dostawcami produktów dostępnych tylko w Eurocash są znane i cenione polskie i zagraniczne firmy. Cieszą się dużym doświadczeniem w produkcji i dzięki swojej stabilności i sprawdzonym technologiom zapewniają odpowiednią jakość wyrobów.
  • Nasze produkty wytwarzane są pod stałym nadzorem akredytowanych laboratoriów – w ten sposób możemy zapewnić gwarancję jakości oferowanych produktów dla naszych klientów.
  • Badania laboratoryjne towarów są przeprowadzane przed wprowadzeniem produktu. Następnie jakość produktów w trakcie całej współpracy z dostawcami jest stale monitorowana.

3. OPAKOWANIA

  • Produkty, które oferujemy wyglądają jak produkty markowe – w większości przypadków, dużo lepiej niż marki własne innych dystrybutorów. Marki własne można znaleźć w większości kategorii. W każdej z nich umieszczamy jedną lub więcej marek. Opakowania są zaprojektowane zgodnie z tendencjami rynkowymi, najnowszymi trendami oraz oczekiwaniami klienta.

4. WYŁĄCZNOŚĆ

  • Za naszym pośrednictwem produkty dostępne tylko w Eurocash można kupić tylko w małych i średnich sklepach – nigdy nie będą sprzedawane bezpośrednio konsumentom. Dlatego bezpośrednie porównanie z ofertą własną innych dystrybutorów nie jest możliwe.

Zachęcamy do zakupu produktów dostępnych tylko w Eurocash!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów?

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem Centralnych Marek Własnych Grupy Eurocash.Katalog w nowoczesnej i przystępnej formie prezentuje pełen asortyment MW oraz podstaw owe informacje logistyczne.

Nasza Marki EC to ponad 600 atrakcyjnych produktów i ponad 60 marek pracujących dla Państwa biznesu.

Katalog Marek Własnych 2024

Informacja

Czy ma Pani/Pan ukończone 18 lat?

TAKNIE